Togg Yetkili Servisi

Togg Yetkili Servisi

Ülkemizin gururu olan Togg marka araçlar için, servis olarak her türlü hizmeti uygun şekilde sunma konusunda yatırımlarımızı yapmış durumdayız. Balıkesir Togg servisi uzman kadrosu ve deneyimli ekipleri ile işinde çok başarılı adımlar atmıştır. Buna ek olarak fonksiyonel yapısı oldukça kullanışlı olan servis imkânlarımız, bu kaliteli marka araçlarının gereksinimlerini en iyi şartlarda karşılamaya hazır olmuştur. Yatırımlarımız bu konudaki hizmet standartlarımızı olabildiğince yüksek tutmuştur. Böylece dolum ve diğer hizmetlerde servis olarak farkımız çok belirgin olmuştur. 

Togg Yetkili Servisi

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli Araç Bakımı

Elektrikli araç bakımı konusunda zaman içerisinde teknik ekiplerimiz önemli bir gelişim göstermiştir. Çevreci ve elektrikli yakıt kullanan araçların daha ekonomik ve uygun olduğu bilinmektedir. Bu tür araçların performansını yükseltebilmek açısından, gerekli bakım çalışmalarının uygun standartlarla verilmesi gerekir. Togg periyodik bakımı çok önemli ve dikkat edilmesi gereken bir süreçtir. Bu süreçte servisimizin özenle hazırladığı hizmetlerden ve uygun fırsatlardan istifade edebilirsiniz. Togg ilk bakımı konusunda ise mutlaka tecrübesi yüksek ekiplerle işe başlamak gerekir. Bir aracın ilk bakımı çok önemli bir süreçtir. Uzman kadro ve deneyimli servis altyapısı, bu gibi hizmetlerde büyük bir gereklilik olarak karşınıza gelmektedir. 

Elektrikli Araç Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj Bakımı

Togg şarj bakımı konusunda, teknik ekibimize, uzman kadromuza ve modern servis imkânlarımıza güveniyoruz. 52,4 kWh batarya 314 km ve 88,5 kWh batarya 523 km mesafe avantajı ile size gerekli kolaylıkları sağlayacaktır. Sağlıklı bir dolum sonrasında azami menzile ulaşmak daha kolay olacaktır.Elektrikli araç batarya değişimi sürecinde kaliteli bataryalar yüksek performans ile araçların yola çıkmaya hazır olmasını sağlamaktadır. Özellikle batarya kapasitesine uygun ve hızlı dolum avantajları, bir an evvel yola çıkmak ve ulaşım fırsatlarından faydalanmak için bu araç sahiplerine büyük avantaj sağlamaktadır. Markamıza ve hizmet kalitemize güvenerek standartlarımızı oldukça yükseltmiş bulunuyoruz. Zamandan kazandıran hızlı dolum çözümleri için istasyon tercihiniz çok büyük önem taşımaktadır. 

Togg Şarj Bakımı

Togg Şarj İstasyonları

Togg Şarj İstasyonları

Togg şarj istasyonları hem Balıkesir hem de çevre illerde gittikçe yaygın hale gelmiştir. Ülke genelinde de önemli bir yatırımın kritik hizmet noktası olan şarj istasyonları, hizmet kalitesini ve standartlarını yüksek şekilde ortaya koymak durumundadır. Özellikle servisimiz bu konuda yaptığı çalışmalarla ihtiyaçları her zaman en kısa yoldan pratik cevabı vermiştir. Balıkesir Togg şarj istasyonları gittikçe artan kapasite ve hizmet standartları ile kendini göstermiştir. Şarj süresini kısaltmak ve dolum performansını yükseltmek için yaptığımız çalışmalar, müşterilerimiz için çok iyi bir sonuç vermiştir. Yola daha randımanlı ve güvenilir bir şekilde çıkmak istiyorsanız, burada servisimiz daima göreve hazırdır. Ayrıca serviste çok zaman harcamadan bir an önce yola çıkmanız mümkün olacaktır.

Togg Şarj İstasyonları